.

.

Патување Колекција Жени Бронте Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

Патување Колекција Жени Бронте Тру Удобност Пена Отворен Плоштад Пети Блок Пета Пета Сандали

DEN 520.00

Количината на стоката
Това е достапна

Блескав стил на облекување, Колекцијата Бронте По Патување. Овој ретро-кул стил е врамен со квадратен прст, а петицата од вештачко дрво нуди идеална количина на висина. Вие нема да бидете во можност да одолеете да ги лизгате со нивните 4 mm tru Comfort poam ® подножје и надуени ремени. Во Колекцијата Патување, нашите стилови на пумпи ќе ве пуштат да одите од забавна ноќ со девојките до враќање назад и релаксирање на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на петицата : 2 1/2-инчи. Тип На Пета : Блок Пета . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип на затворање : Лизгање. Тип На Ремен : Мулти-Ремен. Стил На Прсти : Отворен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : 4 ММ Тру Удобност пена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата