.

.

Реланфенк Бебешки Чевли За Момчиња Деца Деца Студент Во Британски Стил Изведуваат Секојдневни Чевли

Реланфенк Бебешки Чевли За Момчиња Деца Деца Студент Во Британски Стил Изведуваат Секојдневни Чевли

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

< Деца Доенчиња Деца Бебе Момчиња Студент Во Британски Стил Изведете Секојдневен Опис На Чевли изработен е од висококвалитетни материјали, меко чувство на рака, без никаква штета за вашето бебе прекрасен и Шармантен дизајн достапен, направете го вашето бебе поубав материјал за чевли : материјал За Ѓон : Тип На Затворање На Гума : Стил На Врзување : Секојдневен, Моден, содржина на Партиски Пакет : 1 пар чевли за бебиња(Не Вклучувајќи кутија за чевли) СОВЕТ : Возраста Е За Ваша Референца, Ве Молиме Измерете Ги Стапалата на Бебето за Да Одговараат На Должината на Чевлите.Ако Вашето Бебе Има Мали Стапала,Можеби ќе Треба Да Изберете Големина Надолу, Благодарам . ЛЕСНО НОСЕЊЕ : патики рамни чевли Лесни За Облекување, соблекување и Останување На Нозете на Вашето Дете.Погоден за пролет, лето, aut, вино. Чевли За Фустани За Мали Деца : Стилски Костуми За Секојдневен Дизајн за Секоја Пригода Како Роденденска Забава,Крштевање,Свадбена Забава,Фотографија, тоа ќе донесе многу Внимание и Комплименти за Вашето Прекрасно Мало Ангелче.Совршен Туш За Бебиња, Подарок За Роденден. НЕЛИЗГАЊЕ : Анти-Судир, Отпорен На Абење И Нелизгачки Ѓон Е Добар за Бебешки Стапала почувствувајте Ја Земјата Природно и Растот Здрав. Реланфенк бебе девојка чевли, новороденче чевли, бебе девојки чевли, одење чевли за бебиња, бебе вода чевли 12-18 месеци, бебе чевли момче 12-18 месеци, бебе одење чевли, бебе девојка чевли, бебе патики, новороденче чевли, различни стилови и добредојде да се купи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата