.

.

Колонијална Мелници во. Саша Врата, Сангрија

Колонијална Мелници во. Саша Врата, Сангрија

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен спој на боја, текстура и стил.Добредојдовте пријатели во вашиот дом со оваа забавна врата од твид со плетенка. Реверзибилен за двојно абење со издржливост на целата сезона. Спецификациисобирање : Сашаколор : Сангријаза : 45 х 70 инчи.Материјал : Полипропиленска Форма : Овална Шема : Твид-ШКУ : КЛНМ35635 Колонијални Мелници 45 х 70 инчи. Саша Врата, Сангрија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата