.

.

Никогаш Не Престанувај Да Веруваш во Себе Пела Печатење На Платнофабрика Мулти-Боја

Никогаш Не Престанувај Да Веруваш во Себе Пела Печатење На Платнофабрика Мулти-Боја

DEN 719.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот дом малку боја и елеганција со Знаци уметност од Пела. Ликовната Уметност танглтаун ги пребарува архивите на световите за најрелевантната уметност за да ги нагласи денешните трендови во дизајнот. Оваа Галерија Заврши Платно е отпечатена со користење на најновите Giclee техники на музеј одделение платно. Потоа се протега преку печка сушен прст заеднички бор. Добиеното уметничко дело ќе трае со години уживање.Карактеристики : Наслов На Уметноста : Никогаш Не Престанувајте Да Верувате Во Себе Од Пела1.5" Длабоко Галерија Заврши Платно.Печатени на 12 боја Giclee печатач за длабока богата боја спектар.Дебелото памучно платно од 290 грама нема да попушта или завеса.Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви.Жица закачалка за лесно виси.Боја(и) : Мулти-Колорматеријал(И) : Галерија Завиткајте Платно На Печка Исушена борова рамка / Ткаениниспецификации : Димензии На Производот : 13.00 " H x 32.00" W x 1.50 " Dproduct Тежина : 6 lbs Product Боја : Мулти-Боја 32 инчи. В х 13 во. Н (6 килограми.). Жица закачалка за лесно виси. Гикли печати на галерија заврши платно. Печатени на 12 боја giclee печатач за длабока богата боја спектар. Дебелиот 290 ГСМ памучно платно нема да попушта или завеса. Испружена преку печка исушена рамка со прсти што нема да се искриви. Гаранција : една година. Направено од платно и бор. Повеќебоен. Дебелина рамка : 1.5 во.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата