.

.

Херонео Десерт Служат Штанд Метална Торта Штанд Послужавник Кекс Плоча Торта Украсување Алатки

Херонео Десерт Служат Штанд Метална Торта Штанд Послужавник Кекс Плоча Торта Украсување Алатки

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики : . Лесен за употреба : штандот за торта не треба да се собира и многу е погоден за употреба и транспорт. еднократно. Висок квалитет : штандот за торта е изработен од висококвалитетен метал, извонредна изработка, издржлив и еколошки. Креативниот и убав дизајн е добар избор како штанд за торта. Може да се користи за прикажување кекси, бонбони, бисквити, мафини, колачи и други десерти, итн. Погоден за сите видови настани и забави, како што се свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, годишнини, попладневен чај и какви било други настани или специјални прилики. Пакетот Вклучува : . 1 х Колачи Прикажи Штанд. Спецификации : . Материјал : Железо. Боја : Црна и Розова. Големина : Прибл. 20 см/7,8 инчи(Мали). Големина : Прибл. 25 см/9,8 инчи (Средно). Големина : Прибл. 30 см/11,8 инчи (Големи). забелешка : . 1.Ве молиме, дозволете грешки од 0-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате. 2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 3.Други делови не се вклучени. Ви благодариме за разбирањето. Лесен за употреба : штандот за торта не треба да се собира и многу е погоден за употреба и транспорт. еднократно. Висок квалитет : штандот за торта е изработен од висококвалитетен метал, извонредна изработка, издржлив и еколошки. Креативниот и убав дизајн е добар избор како штанд за торта. Може да се користи за прикажување кекси, бонбони, бисквити, мафини, колачи и други десерти, итн. Погоден за сите видови настани и забави, како што се свадби, роденденски забави, тушеви за бебиња, годишнини, попладневен чај и какви било други настани или специјални прилики.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата