.

.

Uxcell 3.3 стапки Пролет Приврзок Риболов Јаже Се Водат Кабел Со Метал Затворач Клучеви Жолта Пакет

Uxcell 3.3 стапки Пролет Приврзок Риболов Јаже Се Водат Кабел Со Метал Затворач Клучеви Жолта Пакет

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Свитканиот јаже што може да се повлече може да се користи за прицврстување на клешти, ножици, риболовни прачки, справи и други алатки за да се спречи нивното паѓање во вода или губење надвор. Пролетното намотано јаже може да се користи и на отворено за кампување, пешачење, теренски терени итн. или како привезок за чување клучеви и други ситници.Предност1. Риболовната врвка е изработена од материјал ТПУ, кој е флексибилен, пренослив, водоотпорен, отпорен на абење и не е деформиран.2. Дизајнот на пролетта јаже со висока еластичност може слободно да се протега за да ја задоволи вашата потреба.3. Едниот крај на риболовното јаже е дизајн на метална затворач, а другиот крај е метален клуч, обезбедувајќи повеќе апликации за вас.Инструкцијафиксирајте го затворачот на местото што го сакате, а потоа користете го металниот прстен на другиот крај за да го држите вашиот предмет.ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме изберете ја соодветната големина според вашата потреба. Uxcell 3.3 стапки Пролетта Приврзок Риболов Јаже Се Водат Кабел Со Метални Затворач Клучеви Жолта 6 Пакет Боја : Жолта. Материјал : ТПУ. Вкупна Големина : 18см х 2,5 мм / (Л*Јаже Диа.). Максимална Должина На Истегнување : 1 М / 3,3 Стапки. Должина на спиралата : 12см / 4,7 инчи. Список за пакување : 6 парчиња х Риболов Намотан Јаже.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата