.

.

Панталони За Жени Секојдневни Панталони За Дуксери Со Долен Принт Џебови Со Висок Струк Спортска Теретана Фит Џогер Панталони Лабави Секојдневни Панталони За Жен?

Панталони За Жени Секојдневни Панталони За Дуксери Со Долен Принт Џебови Со Висок Струк Спортска Теретана Фит Џогер Панталони

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Панталони За Жени Секојдневен Печатење Долни Џебови Со Долни Панталони Со Висок Струк Спортска Теретана Одговара На Џогер Панталони. Материјал : полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 350гр. големина На Пакетот : 25х25х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Жени Обични Панталони Долги Жени Обични Панталони Плус Големина Женски Обични Панталони Удобна табела : . Големина : С Половината : 68-85см/26,77-33,46" : 113см/44,49" Должина : 100см/39,37"Големина : М Половината : 72-89см/28,35-35,04" : 118см/46,46" Должина : 101см/39,76"Големина : Л Половината : 76-93см/29,92-36,61" : 123см/48,43" должина : 102см/40,16"големина : xl половината : 80-97см/31,50-38,19" : 128см/50,39" должина : 103см/40,55"големина : ххл половината : 84-101см/33,07-39,76" : 133см/52.36" должина : 104см/40.94" [материјал]материјал олиестер,лесен и мек, пријателски за кожата,дише за носење за пролет и лето и fall. Ситни Панталони За Жени Работат Секојдневно. [Дизајн]Дизајн Одблесокот Панталони, Ѕвонче Дното, возбуда Полите, висок Половината Широк Нога Панталони Со Еластична Чадена Половината,вратоврска Пред Дизајн, лабава Плажа Покрие Или Жени Пижами Панталони Лабава Вклопуваат Панталони За Жени Повик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата