.

.

Fpqtro Панталони Жени Плус Големина Дозвола Под Жени Жени Печатење Комбинезон Пижами Обични Копчиња Џеб Без Ракави Широка Нога Долги Панталони

Fpqtro Панталони Жени Плус Големина Дозвола Под Жени Жени Печатење Комбинезон Пижами Обични Копчиња Џеб Без Ракави Широка Нога

DEN 608.00

Количината на стоката
Това е достапна

Жените Плус Големина Дозвола Жените Печатат Комбинезон Пижами Обични Копчиња Џеб Без Ракави Широка Нога Долги Панталони Забелешка : 1. Ве молиме погледнете ја нашата табела со слики со големина пред да нарачате. Тоа е големината на оваа ставка.2. Нега на облека : Не навртувајте, Исушете во воздух, Миење Раце, Не Избелувајте, Пеглање Без Висока Температура, Избегнувајте Прекумерна Изложеност.3. Поради аголот на снимање и кроењето, може да има мала разлика во положбата на бојата и моделот помеѓу производот и неговата слика. Комбинезон. Жените Плус Големина Дозвола Жените Печати Комбинезон Пижами Повик Копчиња Џеб Ракави Широк Нога Долги Панталони. Womens;Plus;Size;Clearance;Women;Print;Jumpsuit;Pajamas;Casual;Buttons;Pocket;Sleeveless;Wide;Leg;Long;Pants. Жените Печатат Комбинезони Пижами Секојдневни Копчиња Џебни Ракави Широки Панталони Долги Панталоникарактеристики : 1.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Овој Специјален дизајн комбинезон и ќе ви го украде срцето! 3.Одлично за забава, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 4.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 5.Мека ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост.Сезона : Aut, Зима Пол : Женски Повод : Секојдневен, Забава, Дневен Тип На Шема : Дебелина На Печатење : Стандардна Линија На Половината : Природна Големина : S-XXLPackage вклучува : 1pc Женски Комбинезони Големина.Usukeubustwaistwaisthiplengthxlx-Голем101440104cm/40.94"108cm/42.52"132cm/51.97"141cm/55.51" Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 104cm/40.94 "Половината : 108cm/42.52" Колк : 132cm/51.97 "Должина : 141cm/55.51". Здраво, облеката е азиска големина, може да биде премногу мала, се препорачува да се избере поголема големина. Се разбира, ќе биде попрецизно ако изберете според специфичната должина (см) на бистата, половината, колкот, панталоните и должината на стапалото на сликата или описот. Ве молиме изберете според вашиот дневен стил на носење!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата