.

.

Силуета Мазен Материјал За Пренос На Топлина 12 Х36 - Црна

Силуета Мазен Материјал За Пренос На Топлина 12 Х36 - Црна

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Силуета На Америка - Мазен Материјал За Пренос На Топлина. Користете за да креирате прилагодени маици или дресови со професионален изглед и дополнителни проекти! Може да се вчита директно во машина за сечење силуета (се продава одделно) и не бара употреба на подлога за сечење. Овој пакет содржи 3 стапки широк материјал за пренос на топлина од 12 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени. - Проценетото време на ракување со овој производ е 2-4 работни дена. Користете за да креирате прилагодени маици или дресови со професионален изглед и дополнителни проекти!. Овој пакет содржи 3 стапки широк материјал за пренос на топлина од 12 инчи. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата