.

.

outfmvch јакни за мажи гроздобер кожна јакна моторџиски мотоцикл патент палто со долги ракави женски врвови кардиган за мажи црвено

outfmvch јакни за мажи гроздобер кожна јакна моторџиски мотоцикл патент палто со долги ракави женски врвови кардиган за мажи

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL ); Сад (3 XL) = Кина (5 XL)Азиски - Големина : м - - сад/еу - - големина : л - - БИСТА : 120см/47.2" - - рамо : 45см/17.7" - - Должина : 77см/30.3" - - РАКАВ : 63см/24.8". Азиски - - Големина : Л - - САД/ЕУ - - Големина : XL - - Биста : 124cm/48.8 "- - Рамо : 46cm/18.1 "- - Должина : 78cm/30.7 "- - Ракав : 64cm/25.2". Азиски - - Големина : XL - - САД/ЕУ - - Големина : XL - - Биста : 128cm/50.4 "- - Рамо : 47cm/18.5 "- - Должина : 79cm/31.1 "- - Ракав : 65cm/25.6". Азиски - - Големина : XXL - - САД/ЕУ - - Големина : XXL - - Биста : 132cm/52.0" - - Рамо : 48cm/18.9" - - Должина : 80cm/31.5" - - Ракав : 66cm/26.0" Мажи Гроздобер Кожна Јакна Моторџиски Мотоцикл Патент Долг Ракав Палто Врвни Блузиможеме да гарантираме дека се прикажува целокупниот стил во фотографијата е точна, СЕПАК МОЖЕ да ИМА РАЗЛИКИ во тоа како стилот се ПОЈАВУВА за време на АБЕЊЕТО. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјална Ткаенина/Моден дизајнсе изработени од висококвалитетни материјали, издржливи за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Сите сезонски пол : Менстајл : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полистерподаток : должина На Ракавот Во Цврста Боја : Должина На Долги Ракави : Редовна Декорација : Ништо што добивате : 1 Х Мажи Коатнот : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е само илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот добиеназиски. Натпревар : Лесно спарете ја секоја облека. Можете да го спарите со слаби фармерки/ фармерки/ хеланки/ палто/ јакни/ патики/ чизми/ потпетици за шик изглед во пролет ,umn и зима.Повод : Вечера убаво е да се носат секој ден. Совршен за секојдневно/ работа / секојдневно носење/ улично носење/ датум/ патување/ шопинг/ одмор/ одмор. Долги Ракави V-Вратот Палто Мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата