.

.

Торба За Ракави За Лаптоп Компатибилна Со Macbook Pro, Macbook Водоотпорна Вертикална Заштитна Кутија Со Џеб, Црна

Торба За Ракави За Лаптоп Компатибилна Со Macbook Pro, Macbook Водоотпорна Вертикална Заштитна Кутија Со Џеб, Црна

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ : Погоден За куќишта за лаптопспецификации : 11/13/14/15 / 12.5 / 15.6 инчесиза : Големина / Големина (внатрешни и надворешни димензии см / тежина г)11 инчи (170гр) : (надворешни димензии) 32 * 23 * 3 (см) (внатрешни инчи) 31.5 * 22.5 * 2.5 (см)12,5 инчи (190гр) : (надворешни димензии) 34 * 24.5 * 3 (см) (внатрешни димензии)33,5 * 2482,5 (см) 13 инчи (220гр) : (надворешни димензии) 375 * 26.5 * 3 (см) (внатрешни димензии) 37 * 26 * 2.5 (см)14 инчи (235гр) : (надворешни димензии) 38.5 * 27 * 3 (см) (внатрешни димензии) 38 * 26.5 * 2.5 (см)15 инчи (250гр) : (надворешни димензии) 40 * 29 * 3 (см) (внатрешни инчи) 39.5 * 28.5 * 2.5 (см)15,6 инчи (265гр) : (надворешни димензии) 41 * 31 * 3 (см) (внатрешни димензии) 40.5 * 30.5 * 2.5 (см)Боја : виолетова, црна, розова, сива, морнарица сино стил карактеристики : метод на рачно отворање : внатрешна структура на патент : материјал за ИДЕНТИФИКАЦИЈА : водоотпорна оксфордска ткаенина, внатрешна функција на руно : водоотпорна, дише, отпорна на абење, против кражба, намалување на оптоварувањето, отпорност на удари;применлив пол : Унисекс / Мажи И жени(1) Повеќе прегради за складирање на енергија адаптери, резервни батерии, таблети, канцелариски материјал, визит-картички и мобилни телефони.(2) со пренослива рачка, може безбедно да носи и носи лаптоп.(3) Тенок и лесен, не го прави лаптоп компјутерот гломазен и лесно може да се лизне во ранец за актовки или друга торба, што е многу погодно за работа и секојдневна употреба.(4) водоотпорен и мек внатрешен дизајн на руно ја прави оваа пренослива компјутерска торба попрактична.Компатибилни модели - како што следува : 11-инчен компатибилен уред : оваа кутија за лаптоп е совршена за новата 2017 година 9,7-инчен / 10,5-инчен / 10,1-инчен лаптоп12, 5-инчни компатибилни уреди : лаптоп А1706 / 1708/1898/1259/1932 / 13-инчен лаптоп 12-инчен Таблет 2017 и повеќето 11,6-инчни тетратки 12,3-инчен површински про13-инчен компатибилен уред : овој случај на лаптоп е совршен за 13-инчен стап на допир (А1708) /13,3-инчен (А1706) /2017 нов 12-инчен / 11,6 инчи /2017 нов 12,3-инчен Површина Про /13,3-инчен декслп 13 / 13-инчен лаптоп/12-инчен леново тинкпад X1 Таблет 2017 и повеќето 11,6-инчни тетратки 14-инчен Компатибилен Уред : оваа кутија за лаптоп е совршена за новите 14-Инчни, 13,3-инчни, 12,9-инчни, 12,5-инчни лаптоп15-инчни компатибилни уреди : ова куќиштето за лаптоп е совршено за повеќето 15-инчни дисплеи за мрежница / 15-инчен лаптоп / 14-инчни лаптопи, погодни за повеќето лаптопи на пазарот 15.6-инчен компатибилен уред : Оваа Кутија за лаптоп Е Многу погодна за 15,6-инчни лаптопи, Погодна За повеќето лаптопи на пазаротвклучено во пакетот : 1 * куќиште за лаптоп (не Се Вклучени само други додатоци) совршен дизајнер случајот може да ги заштити и носи лаптопите. Внатрешноста е изработена од памучна крпа за да го заштити вашиот лаптоп од прашина, удар, гребнатини и гребнатини. Надворешноста е изработена од висококвалитетен најлон отпорен на вода. Применливи видови производи : Таблет КОМПЈУТЕР, тетратка и торба. Внатрешната структура е дизајнот на торбата ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА. 2 внатрешни џебови : надворешниот џеб обезбедува дополнителен простор за складирање на помали предмети.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата