.

.

Кал Графички Скејтборд Палуба Со Зафат Лента

Кал Графички Скејтборд Палуба Со Зафат Лента

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Скејтборд Палуба Со Лентаоваа 7-ката Канадска јаворна палуба е направена за издржливост. Без разлика дали ја чувате како резервна копија или градите сопствена табла, оваа палуба за скејтборд е одлична за постојано при рака. Плус, овој комплет доаѓа со посебна лента за држење за рачно склопување.Графички Дизајнсо тони различни стилови на дизајн достапни, можете да изберете палуба што работи за вас. Без разлика дали сте минималистички, носталгичен од старата школа или хардкор лизгач кој сака табла што дава изјава, дизајнерската серија На Кал 7 го има сето тоа. Земете го вашиот избор и покажете се како што ќе изберете.Сите Стилови На Скејт Достапни како 8,0 инчи, 8,25 инчи и табла од 8,5 инчи, оваа палуба е одлична и за почетници и за добрите. Плус, симетричната форма на пупки и средната конкавност се совршени за скејтери на стилови, па без разлика дали возите редовно или глупаво, улично или сад, оваа табла е направена за кој било начин што ќе ја исечете. СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА-димензиите на палубата се . Совршен за сите скејтери. ВРВЕН КВАЛИТЕТ-7 слоеви на канадско јаворово дрво обезбедуваат цврста цврстина што трае. ВКЛУЧЕНА ЛЕНТА ЗА ДРЖЕЊЕ-Вклучува посебна Зелена Лента За Зафат Од Моб За рачна примена. ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН-тони различни стилови на палубата достапни за да можете да создадете совршена табла. РЕДОВНАТА ИЛИ ГЛУПАВО - средна конкавна палуба со симетрична форма на пука работи за секој стил на скејт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата