.

.

Сребрена Метална Пеперутка Клипови За Коса За Жени Голема Коса Клипови За Канџи За Густа Коса Гроздобер Геометриски Шноли За Коса Лента За Глава Жени Девојки Додат

Сребрена Метална Пеперутка Клипови За Коса За Жени Голема Коса Клипови За Канџи За Густа Коса Гроздобер Геометриски Шноли За

DEN 201.44

Количината на стоката
Това е достапна

Стилови на пеперутки : нашите штипки за коса се изработени од висококвалитетни легури, и секоја од нив е издржлива и нема да и наштети на вашата коса. Може цврсто да ја држи вашата коса, не е лесно да се оштети и нема да избледи.Практично и Цврсто : Овој голем клип за канџи За Коса е лесен, едноставен и лесен за усогласување со секоја облека. Овие големи силни клипови за канџи се одлични за долга коса, густа коса, права коса, кадрава или брановидна коса, средно густа коса и екстра густа долга коса.Ќе ви се допадне.Елегантна Апликација : за време на патувањето, како што се фотографирање, канцеларија, забава, домашен живот, капење, шминка итн. Овој производ ќе ви помогне да ја чешите косата. Направи да изгледаш елегантно и unique.No Старосна Граница : овие стеги за коса се Погодни За сите видови луѓе и сите фризури од различна возраст. Како што е прикажано на сликата, млади девојки, мали девојчиња, зрели жени, мајки итн. може совршено да се вклопи со оваа лента за глава. Совршено интегриран во вашиот живот.Очекувајќи Подарок : елегантните клипови за нокти за коса се совршени подароци за Роденденска Забава, Денот на Вљубените, Денот на Мајката, Божиќ или на друго место. дајте сонувачки чувства на жените и девојките. Елегантни Канџи За Коса Од Пеперутка Поставете Шупливи Геометриски Метални Штипки За Коса За Жени Гроздобер Пластична Лента За Глава Шнола За Коса Трендовски Девојки Додатоци За Коса Карактеристика : женски моден метален клип За нокти За коса Сосема нов И висококвалитетен Материјал : Акрилик, метал, пролет Пол : Жени/Девојки Големина : прибл. 4.3 инчен одличен клип за коса за носење на забави, фестивали или во секојдневниот живот совршен додаток За Вас Стил : Мода И убав Тип : канџи За Коса, клип за канџи, шноли, шноли, геометриски Опсег : Жени, девојки, дами пакетот вклучува : 1 х Клип За Коса Подарок : Божиќ, забава, свадба, роденден, Годишнина Топли Совети : ве Молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за грешката на податоците 1-2см. Поради разликата помеѓу мониторите и осветленоста на светлината, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од прикажаните слики. Ве молиме разберете дека бидејќи канџите не можат целосно да се отворат за време на производствениот процес, може да има некои места што не се насликани. Сребрена Метална Пеперутка Клипови За Коса За Жени Голема Коса Клипови За Канџи За Густа Коса Гроздобер Геометриски Шноли За Коса Лента За Глава Жени Девојки Додатоци За Коса Легура Канџи За Пеперутки Фиба за Фаќање Коса.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата