.

.

Завист 15.6 FHD 2 - Во-Екран НА Допир ЛАПТОП AMD 8-Јадро Ryzen 5700U Радеон Графика 16GB RAM DDR 512GB NVMe SSD HDMI2. USB-C Позадинско Осветлување Отпечаток Од Прст WiFi Бт Виндоус Дома w повторно 3

Завист 15.6 FHD 2 - Во-Екран НА Допир ЛАПТОП AMD 8-Јадро Ryzen 5700U Радеон Графика 16GB RAM DDR 512GB NVMe SSD HDMI2. USB-C

DEN 3184.00

Количината на стоката
Това е достапна

Одрекување : продаваме компјутери со прилагодени конфигурации. Ако компјутерот има модификации различни од основниот модел, фабричката кутија се отвора за да се инсталираат надградбите за да се постигнат спецификациите како што се рекламираат. Модифицираниот производ е професионално тестиран и повторно запечатен. Компјутерска Серија : . HP ЗАВИСТ x360 ЛАПТОП КОМПЈУТЕР. Прикажи : . 15.6" дијагонала, ФХД (1920 х 1080), мултитуш-овозможено, IPS, стакло од работ до раб, микро-раб, Корнинг Горила Стакло NBT, 400 гниди, 100% s RGB. Процесор : . AMD Ryzen 7 5700 U (до 4.3 GHz макс поттик часовник, 8 MB L3 кеш, 8 јадра, 16 теми). Меморија : . Надграден НА 16 GB DDR4. Складирање : . Надграден НА 512 GB M. 2 SSD. Графика : . АМД Радеон графика. Комуникации : . Realtek Wi-Fi 6 (2x2) и bluetooth 5.2 комбо (поддршка на гигабитна стапка на податоци). Тастатура : . Позадинско осветлување тастатура. Камера : . Hp Широк Визија 720p HD камера со блендата на камерата и интегрирани дигитални микрофони со двојна низа. Оперативен систем : . Прозорци 10 Дома. Порти 1 x SUPERSPEED USB Тип-стапка на сигнализација од 10 gbps (Hp Спиење и Полнење); 1 x Superspeed USB Тип-стапка на сигнализација од 10 gbps; 1 x HDMI 2,0 b; 1 x AC паметен пин; 1 x слушалки/микрофон комбо. Дополнителни Информации : . Димензии : 14.13" х 8.98" х 0.72" во 4.11 фунти. Слободен рок ЕДИГИТАЛ 32 GB USB Диск вклучени [(Моќни Перформанси СО AMD Ryzen 7 5700 U Окта Јадро)] AMD Ryzen 7 5700 U (до 4.3 GHz макс поттик часовник, 8 MB L3 кеш, 8 јадра,16 теми). [(Прилагодување)] Печатот се отвора за надградба На Хардвер/Софтвер само за подобрување на перформансите. Надграден НА 16 GB DDR4 SDRAM, 512 GB M. 2 SSD, Не-ДВД. [(Дисплеј и Графика)] 15.6" дијагонала, FHD (1920 x 1080), мултитуш-овозможено, IPS, работ-до-раб стакло, микро-раб, Корнинг Горила Стакло NBT, 400 nits, 45% NTSC, AMD Radeon Графика, HP Широк Визија 720p HD камера со блендата на камерата и интегрирана дигитална со двојна низа микрофони. [(Поврзување)] Realtek Wi-Fi 6 (2x2) и bluetooth 5.2 combo (поддршка на gigabit стапка на податоци),1 x SUPERSPEED USB тип-C 10gbps стапка на сигнализација (USB Испорака На Енергија, Display Port 1.4, Hp Спиење и Полнење); 1 x Superspeed USB Тип-а 10gbps стапка на сигнализација (Hp Спиење и Полнење); 1 x Superspeed Usb Тип-А 10gbps Стапка На Сигнализација; 1 X Hdmi 2.0 b; 1 X Ac Паметен пин; 1 x Слушалки/Микрофон Комбо. [(Рок едигитал Пакет)] Виндоус 10 Хом.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата