.

.

Парфем Дор Истурете Дома Кристел Свети Мартин 3. Оз ЕДТ Спреј Мажи

Парфем Дор Истурете Дома Кристел Свети Мартин 3. Оз ЕДТ Спреј Мажи

DEN 351.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ова беше лансирано од дизајнерската куќа На Кристел Свети Мартин во 1995 година.Носот зад овој мирис е Кристел Свети Мартин.Врвните ноти се мандарински, портокалови;средните ноти се лаванда, нане и босилек.Основни ноти сеароматски белешки.Овој мирис е ц Парфем Дор Истурете Дома Кристел Свети мартин 3.3 Оз ЕДТ Спреј Мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата