.

.

Мажи Обични Зимски Цврсти Копчиња Надолу Џеб Со Долги Ракави Топол Кардиган Лабава Плетена Обложена Јакна За Мажи

Мажи Обични Зимски Цврсти Копчиња Надолу Џеб Со Долги Ракави Топол Кардиган Лабава Плетена Обложена Јакна За Мажи

DEN 639.84

Количината на стоката
Това е достапна

Мажи Обични Зимски Цврсти Копчиња Надолу Џеб Со Долги Ракави Топол Кардиган Лабава Плетена Јакна Обложена Со Руно За Менсезона : Aut,Зима,Пружина : Мендекорација : должина на Џебниот Ракав : Долг Стил : Мода,Секојдневна Пригода : Дневно,излегување,Одмор итн.Дебелина : Стандардно Како да се мие : Рачно Перење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија : Може да добиете Висококвалитетна Ткаенина Од 1 Х Слој : Супер Мека, Висококвалитетна Ткаенина, Добра Дишење, пријателска за Кожата и Удобна. Мек Материјал Кој Се Чувствува Лесен. Можете Рачно Да Се Миете Со Ладна Вода Или Машинско Перење Со Слична Боја. Стил На Дизајн : Нашето Палто Покажува Моден Стил Со Извонредни Детали, Идеален Избор Во Вашата Гардероба. Дизајнот На Цврст, Копче, Долг Ракав И Џеб Може Да Направи Целата Облека Да Има Свој Карактеристичен Стил, Така Што Ќе Бидете Уникатно Постоење Кога Ќе Го Носите. Облечете Се : Нашиот Капут Може Да Одговара На Повеќето Фигури, Совршен За Носење Со Блузи, Панталони, Фармерки, Кожени Чевли И Ќе Ви Понуди Удобно И Носење Искуство И Ќе Ги Одржува И Секојдневните И Стилските. Задоволителна Услуга : Ако Имате Какви Било Прашања Во Врска Со Големината, Ве Молиме Контактирајте Не Веднаш И Ние Ќе Ви Помогнеме Да Ја Одредите Големината. Прилика : Одлично За Секојдневно Носење, Дома, На Отворено, Работа, Улица, Спорт, Патување, Одмор, Одмор, Ви Овозможува Да Ги Привлечете Погледите на Луѓето во секоја Пригода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата