.

.

Каролини Богатства BB1398CHF Долга Коса Крем Дакел Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

Каролини Богатства BB1398CHF Долга Коса Крем Дакел Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голема, разнобојна

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Каролини Богатства BB1398 CHF Долга Коса Крем Dachshund Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина Голем, повеќебоен Долга Коса Крем Dachshund Добредојдовте Знаме Платно Куќа Големина. Ова Големо Знаме содржи уметнички дела на Дакел. Одличен подарок за сопственик на Дакел. Целосна големина полна боја декоративни ракав пол куќа знаме е направен од 100% полиестер тешка тежина знаме материјал. Не вашето типично знаме на куќата што може да го најдете од странски производители. Овие знамиња се продаваат само преку интернет и во специјализирани бутици. Ова знаме е испечатено од двете страни и едната страна ја отсликува другата страна. Ова печатено знаме во целосна боја е отпорно на избледување, а ткаенината е отпорна на временски услови. Ова знаме се мери приближно и се прави едно по едно и може малку да варира во големина. (Дрвениот столб за знаме,висечкиот држач или држачот за дворот се продаваат сепералетно) 100% Полиестерска Издржлива Ткаенина,Двојно Зашиена Квалитетна Конструкција, Знаме со Големина на Куќа приближно Знаме е отпечатено од двете страни за достапно гледање На Горниот Дел од Ракавот За да се вклопи и стандардниот дрвен столб за знаме.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата