.

.

Педорт Машки Маици Секојдневна Стилска Кошула Со Кратки Ракави Летна Маичка Супер Мека Маичка Со Врат На Екипажот Со Редовно Вклопување За Мажи А, М

Педорт Машки Маици Секојдневна Стилска Кошула Со Кратки Ракави Летна Маичка Супер Мека Маичка Со Врат На Екипажот Со Редовно

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

МАШКА ПЕЧАТЕНА КОШУЛА СО КРАТКИ РАКАВИ. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 15х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : М Биста : 110см/43.31" Рамо : 46см/18.11" Должина : 71см/27.95"Големина : Л Биста : 114см/44.88" Рамо : 48см/18.90" Должина : 73см/28.74"Големина : XL Биста : 118см/46.46" Рамо : 50см/19.69" Должина : 75см/29.53"големина : ххл биста : 122см/48.03" рамо : 52см/20.47" Должина : 77см/30.31"големина : хххл биста : 126см/49.61" рамо : 54см/21.26" ДОЛЖИНА : 79см/31.10" ткаенина : Мека Ткаенина И памук, секојдневен графички Принт Маица Блузи, ткаенина има некои водат, мека и удобна. Карактеристики : Тркалезен врат, краток ракав, графички принт, летни врвови, пуловери, маица во стил инспирирана од урбана улица веднаш го зема вашиот стил од благ до смел. Врвот на улична облека : оваа Маица лесно се совпаѓа со фармерки, слаби фармерки, шорцеви и хип хоп панталони. Големина : Точно на големината.Ве Молиме Внимателно Проверете Ја Нашата Табела Со Големини За Да Ја Изберете Вистинската Големина. Погодни прилики : Костум за секојдневна облека, одмор, училиште, секојдневен живот и заминување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата