.

.

110v Замрзнат Јогурт Мешање Машина 750W, Јогурт Милкшејк Сладолед Мешање Машина Нерѓосувачки Челик Изградба, Професионална Комерцијална Кујна Опрема

110v Замрзнат Јогурт Мешање Машина 750W, Јогурт Милкшејк Сладолед Мешање Машина Нерѓосувачки Челик Изградба, Професионална Комерцијална

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вовед Во Брендот. ВЕВОР е водечки бренд кој е специјализиран за опрема и алатки. Заедно со илјадници мотивирани вработени, ВЕВОР е посветен на обезбедување на нашите клиенти со цврста опрема Четири високи подлошки за нозе ја подобруваат стабилноста; со исклучителен прекинувач за подобрена безбедност.Спецификациимодел : Bjb7150trated Моќ : 750 WMotor Ротациона Брзина : 1400 r/min Material : 304 Нерѓосувачки Челик Тежина : 123,5 фунти (56 кг)Димензии На Производот : 12,2"x22, 0"x29, 5" (310x560x750 mm)Содржина На Пакетот 1 x Замрзнат Јогурт Блендер2 х облик капи1 x клуч1 X Прирачник За Корисникот ● сите од нерѓосувачки челик структура q - изградена Со долготраен 304 материјал од нерѓосувачки челик, оваа комерцијална Машина за замрзнат Јогурт Има елегантен изглед, со четкана завршница. Надворешното куќиште од нерѓосувачки челик во голема мера придонесува за неговата издржливост, цврстина, долговечност и лесно чистење. ●ВИСОКА ЕФИКАСНОСТ-Нашиот производител на сладолед од свежо овошје е опремен со моќен бакарен мотор од 750 вати, со голема ротациона брзина од 1400 ВРТЕЖИ во МИНУТА, носи погодност и ефикасност при мешање сладолед. Доаѓа со спирална шипка за мешање од нерѓосувачки челик 304, погодна за дробење замрзнати парчиња овошје. Децибелот за време на неговото работење може да се контролира на 60-70 d B. €ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ q-бункерот за компјутерски материјал за храна со голем капацитет во голема мера го минимизира бројот на полнење додека го оптимизира мешањето на сладоледот. Достапни се две капи во форма за да формираат различни форми на овошен сладолед. ●ВНИМАТЕЛНИ ДЕТАЛИ-екстра долгата рачка ја олеснува удобната контрола на мешањето. Со вградена кутија за собирање остатоци, прсканиот милкшејк може лесно да се исчисти, обезбедувајќи чистота на работната површина. Заштитниот штитник за КОМПЈУТЕР ефикасно го спречува прскањето на состојките. ①ШИРОКА ПРИМЕНА-овој производител на замрзнат јогурт од овошје може да се користи за мешање на разни видови сладолед, милкшејк, јогурт и сок со овошје, ореви итн., да се создаде голема разновидност на комбинации на вкусови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата