.

.

Руанлало Сонце Шапка, Летни Жени Полно Лице Вратот Покрие Сонце Шапка Ракави Плажа Велосипедизам Широк Обод Капа

Руанлало Сонце Шапка, Летни Жени Полно Лице Вратот Покрие Сонце Шапка Ракави Плажа Велосипедизам Широк Обод Капа

DEN 218.24

Количината на стоката
Това е достапна

спецификации : . тексквизитната ледена свилена ткаенина е ладна, дише и брзо се суши,. тродимензионалниот процес на сечење ја прави оваа капа попогодна и поудобна. ттие се погодни за возење, возење велосипед, пешачење, риболов, какви било други активности на отворено. т . ттип : Шапка За Сонце. материјал : Мраз Свила. Тгендер : Жени. карактеристики : Целосен Капак На Вратот На Лицето, Анти УВ, Широк Раб. t Size : Шапка : 47cm x 53cm/18.5 " x 20.8", Ракави : 48cm x 11cm/18.9 "x 4.33" (Прибл.). т . тноти : . поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. ве молиме дозволете мала разлика во димензијата поради различно рачно мерење. т . пакетот Вклучува : . Шапка За Сонце т1 х (Без Ракави). тор. Т1 х Сонце шапка. т1 Пар Ракави Исклучителна мраз свила ткаенина е кул, дише и брзо сушење,. Тридимензионалниот процес на сечење ја прави оваа капа попогодна и поудобна. Тие се погодни за возење, возење велосипед, пешачење, риболов, какви било други активности на отворено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата