.

.

ксинруи Гроздобер Срце Форма Мини Катанец Торба Патување Куфер Багаж Бо Случај Клуч Брава

ксинруи Гроздобер Срце Форма Мини Катанец Торба Патување Куфер Багаж Бо Случај Клуч Брава

DEN 99.68

Количината на стоката
Това е достапна

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава ксинруи од пазарот Џојбај.Спецификации : и nbsp; и nbsp; и nbsp;. Можете да го инсталирате на кутијата за накит за да го покажете вашиот уникатен вкус. Само третирајте го како колекционерски материјал и подарете им подарок на вашите и децата. Најдобро за патување, фитнес, ранец, багаж и се што сакате. и нбсп;. Име На Предметот : Катанец. Материјал : Легура. Карактеристики : Гроздобер, Облик На Срце, Мини, Анти-кражба. Големина на заклучување : 3,2 см х 2,5 см х 0,6 см/1,26 и цитат; х 0,98 и цитат; х 0,24 и цитат; (Прибл.). Забелешки : . Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, предметот и бојата на 39 може да бидат малку поинакви од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : . 1 х Катанец. 1 х Клуч можете да го инсталирате на кутијата за накит за да го покажете вашиот уникатен вкус. Само третирајте го како колекционерски материјал и подарете им подарок на вашите и децата. Најдобро за патување, фитнес, ранец, багаж и се што сакате. Овој производ не само што е добар и ефтин како производите на другите производители, туку има и свои уникатни предности. Ако мислите дека овој производ е добар, можете да го препорачате на вашето семејство и пријатели и со нетрпение ја очекувате вашата посета~.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата