.

.

Викерман 22 Чоколадо Сјајот Сумак Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

Викерман 22 Чоколадо Сјајот Сумак Вештачки Божиќ Спреј. Вклучува спрејови по пакување

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Викерман 22 " Чоколаден Сјај Сумак Вештачки Божиќен Спреј, 6 по Вреќа. Вклучете го овој спреј за сјај во вашето празнично дрво или централно место на масата. Овој пенлив спреј е изработен од издржлива Пластика и е нагласен со сјај. Овој брилијантен спреј ќе Го Разубави секој проект за украсување празници. Вклучува 6 спрејови по пакување. Изработени од пластика. Сјајот нагласи. Вклучува 6 спрејови по пакување. Се препорачува за внатрешна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата