.

.

Лазер Шарп Л739Х-Снел Куки, Големина 8

Лазер Шарп Л739Х-Снел Куки, Големина 8

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Орел Канџа, брендот што го започна сето тоа, останува главен на денешниот рибар кој е свесен за вредноста. Куките Со Канџи од орел се изградени со интегритет, чесност и 85 плус години искуство и наследство за правење куки. Брендот Орел Канџи останува заштитно лице на компанијата и еден од најпознатите брендови во целиот риболов. Орел Ноктот им нуди на потрошувачите исклучително ценовен конкурентен производ без да се загрози квалитетот или вниманието на деталите. Опфаќајќи и свеж и морски риболов, Орелската Канџа им обезбедува на риболовците бројни избори на куки и терминални справи за цела низа видови. Орел Канџа Снел Куки Лазер Остар L739 H-8 Снел Куки. Лазер Остри Куки Се Дизајнирани, конструирани и тестирани во Соединетите држави користејќи Американски Челик, патентираната лазерска Остра игла и фалсификуваната технологија обезбедува поостро, посилно, подолго држење од водечката конкуренција. Ултра-остар и супер издржлив игла точка кука точка вклучени на Сите Лазер Остри куки заедно со намена изградена, техника специфични кука дизајни може да се подобри поврземе сооднос и презентација. Сите Куки Со Канџи Од Орел, вклучително И Лазер Шарп, се направени од високо јаглероден челик добиен од Соединетите држави. Орел Канџа Лазер Остри Куки За Риби се изградени да издржат и да ги задоволат потребите на риболовците кои бараат, од почетници до риболовци на турнири. Процесот на термичка обработка тестиран на време обезбедува куките да бидат силни и издржливи. Куките се смислено обложени со соодветен материјал за секој случај на употреба, зголемувајќи ја издржливоста. Внимателното и намерно инженерство гарантира дека куките се добро прилагодени на задачата што ја имате, без разлика дали користите кука специфична за техника или нешто повеќе разноврсно за поширока употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата