.

.

ДИСТРО Машки Хипстер Памук Долг Пад-Намалување На Раковини-Опашка Краток Ракав Екипажот Маици БУРГУНДИХЕДЕР Големи

ДИСТРО Машки Хипстер Памук Долг Пад-Намалување На Раковини-Опашка Краток Ракав Екипажот Маици БУРГУНДИХЕДЕР Големи

DEN 687.20

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа маица има врат на екипажот, мека памучна изработка и раб на раковини за дополнителна покриеност. Совршен за спарување со пот, фармерки или шорцеви. Намалување На Капка, Долга Линија, Раковина На Раковини, Подолго на Задната Маица. 100% Памук, Лесна, Мека Ткаенина. Комплетно со Заоблена Линија на Раковини. Редовно Вклопување / Ве Молиме погледнете ја табелата со големини на Сликата. Моделот носи Средна Големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата