.

.

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Прилагодливи Половината Водат Твил Слаби Панталони, Големини 4 - & Плус

Француски Тост Девојки Училиште Униформа Прилагодливи Половината Водат Твил Слаби Панталони, Големини 4 - & Плус

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете ги вашите вистински бои со Пар Слаби Панталони на француски Тост. Оваа панталона е изработена од удобна и издржлива ткаенина за истегнување на памучна мешавина и се одликува со прилагодлив појас, затворање на куката и шипката, функционални предни и задни џебови со јамки за ремени. Прославете го вашиот уникатен стил и спарете ја оваа панталона со вашиот омилен француски врв за Тост денес! Памучна Мешавина Твил. Истегнете Се, Удобност Што Трае. Прилагодлив Струк, Најдобро Одговара И Простор За Нивно Растење. Затворање На Кука И Очи Со Патент. Странични Џебови. Задни Џебови. Функционални Појас Јамки. Должина На Глуждот. Машина За Перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата