.

.

Wrangler Женска Аура Подигање Жан

Wrangler Женска Аура Подигање Жан

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Вранглер Женска Аура Чизма Жан овие класични женски фармерки за чизми се повеќе од око. Аура Од Жените во Wrangler® фармерки нудат многу фигури-ласкави детали. Контролната табла за стомак со потпис на стилот создава ефект на слабеење кој е нагласен со стратешки поставени странични шевови дизајнирани визуелно да ги издолжат нозете. Удобниот појас со среден пораст и без јаз го прават овој стил на чизми совршен за секој ден. Декоративните задни џебови додаваат само допир на разубавување за да им дадете на вашите облеки малку талент, додека продолжените големини значат дека можете да пазарувате во доверба и да го најдете вашето најласкаво вклопување. Од 1947 Година, Wrangler® го постави стандардот во вистинска удобност и квалитет. Со Западните корени вткаени во секој стил, Wrangler® е посветен да понуди легендарен изглед кој се вклопува токму во модерното време, додека му оддава почит на своето богато наследство. Автентичноста и вредноста го прават Wrangler® еден од најдоверливите брендови во светот. Неговите колекции за мажи, жени и деца изгледаат и се чувствуваат одлично, инспирирајќи ги сите што ги носат да бидат силни и подготвени за секојдневниот живот. Среден пораст. Права нога. Тенок фит. Инсем варира. 99% Памук / 1% Спандекс. Стил# WUT74 AG.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата