.

.

Шлдибц Лесна Јакна За Девојчиња Деца И Мали Девојчиња Јакна За Отпечатоци Од Вода Ветробрани За Деца Палто Надворешна Облека Детска Облека Пролетна Есенска Јакна-4

Шлдибц Лесна Јакна За Девојчиња Деца И Мали Девојчиња Јакна За Отпечатоци Од Вода Ветробрани За Деца Палто Надворешна Облека

DEN 799.84

Количината на стоката
Това е достапна

Детски Момчиња Девојчиња Со Качулка Јакна Памучна Постава Мантилмоден дизајн, Нов, квалитетен!Материјал : должина На Полиестерски Ракав : Долги Ракавглавна Боја : Како Што Покажува Сликата : Модамекот обезбедува најдобра дише, е многу фит, удобен за носење и погоден за деца.Слатка детска јакна што вашето дете може да ја носи секој ден. Ткаенината што дише обезбедува сеопфатна заштита за вашето дете и го одржува вашето бебе топло.Погоден за пролет и лето. Меката памучна обвивка може да го блокира и студениот ветер и е погодна за играње на отворено.Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечноодлични за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебињаизработен е од материјали, чувство на мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако вашето дете е, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : табела со големина НА јакна ОД 1 ПАРЧИЊА : Препорачана возраст : 3-4 Години Големина : 100 Биста : 68см/26,77 "Должина : 47см/18,50" Рамо : 28см/11,02" Ракав : 37см/14,57" . Препорачана возраст : 4-5 Години Големина : 110 Биста : 72см/28,35 "Должина : 50см/19,69" Рамо : 30см/11,81 "Ракав : 40см/15,75" . Препорачана возраст : 5-6 Години Големина : 120 Биста : 76см/29,92 "Должина : 53см/20,87" Рамо : 32см/12,60 "Ракав : 43см/16,93" . Препорачана возраст : 7-8 Години Големина : 130 Биста : 80см/31.50 "Должина : 56см/22.05" Рамо : 34см/13.39 "Ракав : 46см/18.11" . Препорачана возраст : 9-10 Години Големина : 140 Биста : 84см/33.07 "Должина : 59см/23.23" Рамо : 36см/14.17 "Ракав : 49см/19.29" [Shldybc ] : Shldybc Лесна Јакна За Девојчиња Деца деца мантили водоотпорен дожд со качулка;Момчиња девојки мантил;деца мантил. [Прилики ] : Одговара за совршен за активности,училиште,патување,кампување,пешачење, патување.возење велосипед, качување.umn, пролет и зима, Денот на Благодарноста, забави, празници, фотографии, капење бебиња и секојдневна употреба. Не чувајте топло, но исто така погоден за различни места. Quality Service : Ако имате какви било прашања во врска со производот,ве Молиме слободно контактирајте не, ветуваме дека ќе го решиме за 24 часа. Ако не сте задоволни, дозволете ни и ние ќе ги исправиме работите : целосна наплата или бесплатна замена, која сакате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата