.

.

Низок Клуч Глупак Саркастична Игра На Зборови Смешни Гик Патент Качулка Машки Женски Брендови Бриско Х

Низок Клуч Глупак Саркастична Игра На Зборови Смешни Гик Патент Качулка Машки Женски Брендови Бриско Х

DEN 479.20

Количината на стоката
Това е достапна

Што велите за овој прекрасен дуксер со патент со предни џебови. Носете го кога сакате да спортувате нешто што вели дека музиката што ја слушате е многу значајна за вас. Не преминувајте на правење на овој дел од вашата гардероба! Големина X Голем : Ширина На Градите/Предна Должина 26 "x 30". Класичен крој За полабаво вклопување ова е унисекс облека. Машинско Перење Ладно Паѓање Суво Ниско Не Пеглајте.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата