.

.

Анаграм Валентин Те Сакам Срца Во Срцата 18 ' Фолија Балон, Црвено Бело

Анаграм Валентин Те Сакам Срца Во Срцата 18 ' Фолија Балон, Црвено Бело

DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете му на саканата личност колку се грижите за Прославите Те Сакам Балон. Се одликува со класична форма на срце, во црвена, бела и сребрена боја со зборовите " те сакам."Користете го овој балон за забави за прослави како Што се Денот на Вљубените, родендени и годишнини. Лесен и жив, додава дополнителен посебен допир. Овој Балон За Прослави На Фолија е достапен во други шарени теми. Прослави 18ч Хх : Те Сакам Сребрени Срца : внимателен начин да ја изразиш својата љубов. Забавни балони за додавање боја и забава на приликата. Голем 18" висина за голем те сакам. Достапно во други големини (се продава одделно).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата