.

.

Глонме Жени Еднобојни Лабави Кратки Жешки Панталони Обични Празнични Долни Џебови Дневна Летна Плажа Шорцеви Мини Панталони

Глонме Жени Еднобојни Лабави Кратки Жешки Панталони Обични Празнични Долни Џебови Дневна Летна Плажа Шорцеви Мини Панталони

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Летни Шорцеви, Кратки Панталони На Плажа,Бермудски Шорцеви Тип На Шема : Цврст Колордизајн : Еластична Половина Со Врвка,Џебови Боја : Жолта, Црна, Розова, Кајсија, Портокалова Црвена, Армиска Зелена, Розова Црвена, Беж (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 65% Памук, 35% Полиестерлонга : Мини Половината : Висок Струк Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зима Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Шопингкарактеристики : 1. Женските шорцеви направени од лесна, дише, мека еластична ткаенина додаваат врвна удобност.2. Женски трчање тренингот шорцеви, врвка еластична половината, два големи џебови3. Совршен за Фитнес, Јога, Гимнастика, Трчање, Џогирање, Вежбање Во Теретана, Секојдневна, Спортска или секојдневна употреба.4. Костум за плажа, спорт, шопинг, патување, висока улица, одмор, клуб, отворено, забава, училиште, домување.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Шорцеви (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Секојдневни Шорцеви, Кратки Жешки Панталони, Хаваи Шорцеви, Летни Шорцеви на Плажа. Материјал-65% Памук 35% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Лабави Врвки За Влечење Еластични Летни Шорцеви За Половината, Мини Панталони Со Висок Струк, Кратки Топли Панталони Со Цврста Боја На Плажа, Трендовски и Меки. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Шорцеви Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Лесно Спарете Ги Овие Летни Шорцеви Со Високи Потпетици, Сандали, Кроп Топ, Резервоар Итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата