.

.

Хотелска Колекција Колорблокиран Кашмир 50 70 Луксузно Фрлање-Сиво

Хотелска Колекција Колорблокиран Кашмир 50 70 Луксузно Фрлање-Сиво

DEN 399.84

Количината на стоката
Това е достапна

* Боја : Сива* Големина : 50 "х 70" * Материјал : 100% Кашмир Препуштете се на луксузната удобност и стил со неверојатно мекиот кашмир и современото блокирање на боите на ова фрлање Од Хотелската Колекција.* Димензии : 50 "х 70" * содржина На Ткаенина : Кашмир* Суво чистење. Хотелска Колекција Во Боја Блокирани 100% Кашмир 50" х 70" Луксузно Фрлање-Сиво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата