.

.

Кабана Роско Внатрешен Тепих За Тркачи На Отворено, Сина Слонова Коска, 2'9'

Кабана Роско Внатрешен Тепих За Тркачи На Отворено, Сина Слонова Коска, 2'9'

DEN 1411.04

Количината на стоката
Това е достапна

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата на килими кабана Лесни За Нега На Теписи За Сите Временски Услови Шабана внатрешни/надворешни килими нудат избор на елаборирани подни облоги за која било прометна област од домот, внатре или надвор. Разиграните цветови, бујните лози и фантастичните геометриски мотиви создаваат амбиент на"престој " на која било палуба, трем или двор. Кабана патио килимите се направени со издржливи синтетички предива за отпорност на временски услови, абење, мувла за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на килими; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика боите во вашиот тепих да исчезнат со текот на времето; ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; назад-тркалање или обратно тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област; дозволете доволно ти. Достапно во повеќе големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата