.

.

Лејлајреј Женска Блуза Женска Летна Мода Лабава Роза Печатење Исечок Со Кратки ракави V - Вратот Патент Врвот Каки XXL

Лејлајреј Женска Блуза Женска Летна Мода Лабава Роза Печатење Исечок Со Кратки ракави V - Вратот Патент Врвот Каки XXL

DEN 271.84

Количината на стоката
Това е достапна

Лејлајреј Женска Блуза Женска Летна Мода Лабава Роза Печатење Исечок Со Кратки ракави V - Врат Патент Врвот Каки, Сива, Црвена,Виолетова,Буле, Жешка Розова S/M/L/XL/XXL/XXXL/XXXXL. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : Полиестерни Бои : Каки,Сива,Црвена,Виолетова,Буле,Жешка Розова Големина : S/M/L/XL/XXXL/XXXXL/Xxxxlsls Должина На Ракавот : Кратко Деколте На Ракавот : V Шема На Вратот : Печатена Дебелина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Европска Сезона : Пролет, Летна Пригода : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет Вклучени : 1 Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-3 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. УДОБНА ТКАЕНИНА : Овие Женски Летни Врвови Се Направени од Полиестер. Карактеристики : Кошула Со Кратки Ракави, Врат На Екипажот, Тркалезен Врат, Мек Материјал, Графички Маици, Удобни И Секојдневни Маици ова е совршен подарок за вашите пријатели, цимери и себе си. Прилика : маичката совршено поврзана со фармерки, шорцеви, слаби Хеланки, џегинг и секси сандали за пристоен изглед. Натпревар : Погоден За бизнис, канцеларија, работа, секојдневно, секојдневно носење, спорт, место за одмор и одмор. Кошули За Жени Графички Маици Женски Кошули Со Копчиња Со Едно Рамо За Жени Смокинг Маици За Жени Преголем Дуксер ЗА Жени Маици ОД 80-ТИТЕ За Жени Женски Графички Маици Гроздобер Слатки Кошули За Жени Женски Маици Обични Блузи Со Копчиња За Жени Бела Кошула За Фустани Породилни Кошули Светло Сина Маица Туника Врвови Маици Женски Кошули Секојдневен Тренинг кошули За Женски Цветни Везови Мрежа Тркалезна Вратот Туника Партија Фустан Туника Кошула.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата