.

.

Ма&Бебе Машки Обичен Џогер Пот Тенок Фитнес Шорцеви Теретана Трчање Еластична Половина Нов Тренинг Атлетски Кратки Панталони

Ма&Бебе Машки Обичен Џогер Пот Тенок Фитнес Шорцеви Теретана Трчање Еластична Половина Нов Тренинг Атлетски Кратки Панталони

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Атлетски Панталони За Вежбање во цврста Боја - - - што е удобно за носење и погодно за кожата, дише и апсорпција на пот, му помага на телото брзо да закрепне и да се исуши. Табела со големина : (см/инч). Големина (см) : . Мt Length : t38пресврт : t70-80t Hip : t98. Lt Length : t40пресврт : t73-84t Hip : t102. XLt Length : t42пресврт : t75-86t Hip : t106. XXLt Length : t44пресврт : t78-90t Hip : t110. Големина (инч) : . Мдолжина : т14, 96пресврт : т27, 56-31, 50тип : т38, 58. Lt Length : t15. 75пресврт : t28. 74-33. 07t Hip : t40. 16. XLt Length : t16, 54пресврт : t29, 53-33, 86t Hip : t41, 73. XXLt Length : t17. 32пресврт : t30. 71-35. 43t Hip : t43. 31. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Спецификација : . Име : Солидна Боја Тренингот Атлетски Панталони. Пол : Мажи, Момчиња. Материјал : Полиестер. Шема : Цврста боја. Големина : M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1* Панталони. Ветување . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : Изработен од полиестер, удобен за носење и пријателски за кожата, дише и апсорпција на пот, му помага на телото брзо да закрепне и да се исуши. ДИЗАЈН : надградениот дизајн со два предни џебови за сечење, а половината е конструирана со ребрести еластични појаси и врвки за влечење. ПРИМЕНЛИВ ОПСЕГ : Погоден За трчање, џогери, скок во височина, бокс, возење велосипед и други вежби, за да ве направат порелаксирани. ГОЛЕМИНА : M/L/XL/XXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* Панталони. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата