.

.

Сочно Градинарско Вештачко Растение во Сад За Теракота

Сочно Градинарско Вештачко Растение во Сад За Теракота

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа прекрасна сочна градинарска вештачка фабрика има фонтана од остри, долги зеленило високи над различните видови густи зелени сукуленти. Со својата неверојатна количина на богати зелени лисја-некои завеси од вклучениот сад за теракота овој украс ќе ја осветли секоја шема за декор во вашиот дом или канцеларија. Изнесете ја неговата интензивна боја ставајќи ја на бел ѕид или на кој било бел мебел. Или, за да создадете мирна и релаксирачка средина, поставете ја во близина на вашата странична маса до вашата подна ламба. Димензија( Hx Wx D) : 21 Во. х 18 Во. х 18 Во. Тежина На Бродот= 17,3 Килограми.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата