.

.

Нурисон Позитано Внатрешен Надворешен Тегет 6 ' ТРКАЛЕЗНА Површина Килим

Нурисон Позитано Внатрешен Надворешен Тегет 6 ' ТРКАЛЕЗНА Површина Килим

DEN 611.04

Количината на стоката
Това е достапна

Надградете го вашиот животен стил на отворено со богатата, текстурална привлечност на Тепих На Отворено Позитано. Овие рамни килими се доволно елегантни за вашата дневна соба или трпезарија, но сепак доволно издржливи за да уживате на отворено на вашиот трем, двор или палуба! Изберете од спектар на разноврсни неутрални и шарени килими кои прикажуваат возбудливи варијации благодарение на просторот-обоени, пругасти предива. Машина-направена од полипропилен за лесно чистење : само исплакнете го цревото и исушете го воздухот. Привлечната текстура на овој надворешен тепих Со Рамно ткаење Позитано е прекрасно видлива од варијациите на бојата обоени во вселената на неговите пругасти предива. Машина-изработена од издржливи полипропиленски влакна за лесно чистење. Претставен во темносина боја, овој разноврсен дизајн лесно се вклопува во различни простори – од вашиот надворешен простор за разговор во дворот до вашата дневна соба, трпезарија или кујна. Обичниот тепих на отворено додава модерен допир и на внатрешните простори. Текстурата на рамно ткаење брзо се суши и беспрекорно се вклопува во близина на вратите. Лесно чист, полипропиленски килим што се пере : црево надолу и суво на воздух. Свежа декораторска боја со пругасти детали обоени во вселената. Препорачуваме тепих рампа кога користите во затворени простории.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата