.

.

Landau опуштено вклопување карго -чистач пантолона, брои, пакувања

Landau опуштено вклопување карго -чистач пантолона, брои, пакувања

DEN 240.00

Количината на стоката
Това е достапна

Ние дизајнираме квалитетни медицински чистачи и униформи со универзална привлечност. Овие медицински панталони со ткаенина што може да се дишеат, лесно се грижат и нудат поудобно вклопување. Овие панталони обезбедуваат привлечност со елегантно намалување, се намалување на нозете и се идеален избор за секојдневна работа. Подвлекувањето на половината овозможува оптимална безбедност кога станува збор за поставување на повеќе димензии и форми. Без разлика дали станува збор за чистачи на Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме стружења кои работат напорно како и вие! Класично опуштено вклопување : Овие панталони за чистење го карактеризираат нашиот класичен опуштено вклопување што е великодушно исечено за да обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење. Професионално носење на работа : Панталоните за чистење нудат опуштено колк, седиште и бутот и вклопување во права нога за да се овозможи подобро движење; In Seam : Редовно : 31 1/2 '', кратко : 29 ", висок : 33 1/2". Удобна ткаенина : Нашата ткаенина за топон на потписи е мека на допир и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Флексибилност на половината : Удобно и дизајнирано да одговара на многу големини, овие панталони со чистачи имаат целосна еластична лента за половината за максимална безбедност. Издржлив дизајн : Изматете ги дното направено да се носат за долги смени во текот на целата работна недела; 3 џебови Вкупно ги одржуваат медицинските инструменти уредно организирани и на дофат. Разликата на Landau : Landau е водечки бренд за стоматолошка, ветеринарна и медицинска чиста облека со повеќе од 55 години историја што прави стоки кои изгледаат и се чувствуваат одлично на работа и пошироко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата