.

.

Ултра надворешна боја и буквар во боја, вкусна слива, полу-сјај, галон

Ултра надворешна боја и буквар во боја, вкусна слива, полу-сјај, галон

DEN 540.48

Количината на стоката
Това е достапна

Бојата и буквар во боја е врвен квалитет, 100% акрилна обвивка која обезбедува одлична скрие и адхезија со финиш отпорен на временски услови. Како буквар за акрилна боја во еден, оваа издржлива боја може да се примени директно преку голи површини. Препорачано за употреба на не крварење дрво, винил, алуминиум, asonидарски, штуко, галванизиран метал и подготвен челик. Оваа куќна боја има лесно расчистување на сапун и вода и примена на ниска температура до 35 степени F. Ултра надворешна боја и буквар во боја, вкусна слива, полу-сјај, 1 галон Премиум за надворешна боја на надворешна боја, обезбедува одлична скриеност, адхезија и отпорен на временски услови Заврши. 100% формула за акрилна облога. Primer Paint може да се користи без посебен буквар. Може да се користи на не крварење дрво, винил, алуминиум, asonидарски, штуко, галванизиран метал и подготвен челик. Акрилната боја доаѓа со ограничена гаранција за живот. Бојата што се пее е лесно да се исчисти со сапун и вода. Достапно во широк спектар на бои на декораторот. Примена на ниска температура до 35 степени F.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата