.

.

Плетена кошула за машка маичка на вратот од Северен Хадсон

Плетена кошула за машка маичка на вратот од Северен Хадсон

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кошулата на маичката на вратот на вратот од Северен Хадсон може да се носи сам или како парче положување. Има мек памук/поли со маичка со маички со допир со класично вклопување. Als има манжетна со ребра за ажурирање на стилизирање и странични отвори со шипки и прислушување за засилена удобност, како и вклопување. Носете го сам или како парче слој, мека маичка со допир со памук/поли, класично вклопување, ребрести манжетни за ажуриран стајлинг, странични отвори со шипки и прислушување за засилена удобност и вклопување, главна етикета на Taggless.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата