.

.

Rockin 'Rider Carly Rocking Horse

Rockin 'Rider Carly Rocking Horse

DEN 1135.84

Количината на стоката
Това е достапна

Rockin 'Rider Carly е мек полнеж кадифен лулкачки коњ на прекрасна дрвена база. Таа ја пее ексклузивната песна "Јас сум малку пони " кога нејзиното лево уво е исцедено и вели 6 забавни фрази што зборуваат со звучни ефекти кога ќе се исцеди десното уво. Вашето дете ќе биде воодушевено од подвижната уста на Карли. Другите карактеристики вклучуваат Suedette Bridle и Reins, Suedette High Backsed седло, сјајни очи, дрвени рачки и реална грива и опашка. Потребно е одредено собрание. Висината на седлото е 18 инчи. Вклучени се 3 батерии на АА. Карли се препорачува за возраст од 3 до 7 и до 65 фунти. Меки полнети кадифен лулка коњ. Убава база на дрво. Уникатен материјал со модели. Притиснете го левото уво за да ја слушнете ексклузивната песна „Јас сум малку пони“. Притиснете го десното уво за да слушнете 6 забавни фрази за разговор и реални звуци на коњи. Подвижна уста. Leatherette Bridle и уздите. Седло со висок грб на кожа. Рачки од дрво. Реална грива и опашка. Потребно е одредено собрание. Висина на седлото 18 ". 3 АА батерии вклучени. Возраст од 3 до 7 години и до 65 фунти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата