.

.

Формирање на говедско месо Сликарство печатење на четкан алуминиум

Формирање на говедско месо Сликарство печатење на четкан алуминиум

DEN 1165.44

Количината на стоката
Това е достапна

Ликовна уметност УВ мастило печатење на четкан алуминиум од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Уметнички дела од Ејре Тарни. Алуминиумот се појавува на боите и создава непостојан трепер - што дава длабочина на просторијата. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност. Сликарство „Формирање на говедско месо“ на четкан алуминиум.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата