.

.

Bон русокоса со русокоса со русокоса со русокоса, Оз, Оз

Bон русокоса со русокоса со русокоса со русокоса, Оз, Оз

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Кондиционер, зачувување на бојата, вечна русокоса, чиста русокоса, пумпа, шише 20 мл за русокоси третирани со боја. Зачува живописен изглед и чувство на свежа руса боја. Чувајте ја вашата руса боја свежа за изгледот и чувството на ново обоената коса. Со масло од зелка и екстракт од белгамот, оваа формула за зачувување на бои помага да се задржи русокосата да згасне додека ја оставате косата мека. Безбедно за коса третирана со боја и хемиски третирана коса. За дополнителни информации, посетете или јавете се на 1-800-521-3189 (САД). Започнете со чиста русокоса вечна русокоса боја зачувување на шампонот. Нежниот балсам преку ние косата. Исплакнете добро. За оптимални резултати за зачувување на бојата, користете секој пат кога ќе ја миете косата. 20 fl Oz (591 ml) Синсинати, ОХ 45214 800-521-3189 2012 Кондиционер, зачувување на бојата. За русокоси третирани со боја. Зачува живописен изглед и чувство на свежа руса боја. Чувајте ја вашата руса боја свежа за изгледот и чувството на ново обоената коса. Со масло од зелка и екстракт од белгамот, оваа формула за зачувување на бои помага да се задржи русокосата да згасне додека ја оставате косата мека. Безбедно за коса третирана со боја и хемиски третирана коса. За дополнителни информации, посетете или јавете се на 1-800-521-3189 (САД).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата