.

.

Време и време женски фустан од џемпер од кошула

Време и време женски фустан од џемпер од кошула

DEN 591.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој мешан фустан од џемпер од медиуми од време и TRU има трендовски дизајн со класична вибрација. Со опуштената силуета на плетениот фустан и манжетните со фрунс и полите на кошулата, ова парче може да се облече нагоре или надолу. Пар со чизми на глуждот за без напор шик пристап. Исклучиво на. Материјал : 98% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : опуштено. Должина : мини. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Фрлачки манжетни и полите на кошулата. Женски џемпер од кошула се облекува по време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата