.

.

Setенски V-врат со кратки ракави со кратки ракави плетени PJ сет

Setенски V-врат со кратки ракави со кратки ракави плетени PJ сет

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Ова две парчиња Capri PJ сет со портрет деколте со детали за чипка нуди класичен стил без компромис за удобност. Мека ткаенина со лесна нега во отпечатоци што привлекуваат очи го прави овој комплет што мора да се има! Совршено и за спиење и за спиење, овој сет е сигурен дека ќе види многу абење. Портрет врат ПЈ сет со Капри Пант. краток ракав. детали од чипка на деколте. Функционална плакета со 5 копчиња. треперејќи се однапред. Појавување на капри панталони со целосна еластична лента за половината. Капри со должина. Мека, удобна и ткаенина со лесна нега (65% полиестер 35% ткаенина на плетенка на течност со течност).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата