.

.

Без граници чипка нелиран градник

Без граници чипка нелиран градник

DEN 223.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашите дами без граници не го опфатија Деми Брај се вклопува како сон. Со прилагодливи ленти, поддршка за подлога и 3 опсег Hook-N-Eye за најудобно вклопување. J-кука назад каиш за функција на тркачки бек. Нелиран деми градник. Поддршка за подлога. Прилагодливи ленти. J-Hook ги прилагодува лентите на Racerback. Hook-n-око назад.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата