.

.

Фондација кафе - декофинирано, цел грав, лесен среден печен, 10oz

Фондација кафе - декофинирано, цел грав, лесен среден печен, 10oz

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Фондација кафе - е продавница за „специјализирано кафе“ посветена на уметноста на занаетчиско кафе. Се надеваме дека нашата напорна работа ќе биде забележана во Expe Reince и во вашата чаша! Ако не е, известете ни и ние ќе го направиме како што треба! Декаф кафе. Светло до средно печење. Локално печено, свежо кафе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата