.

.

Пазарот на Flea Pioneer Woman 7 stoneware crock, polka dot тиркизна

Пазарот на Flea Pioneer Woman 7 stoneware crock, polka dot тиркизна

DEN 687.68

Количината на стоката
Това е достапна

Со живописна сенка на црвени и акцент полкови точки, седум-инчниот прибор за прибор е стилски и функционален. Овој привлечен сад ќе изгледа прекрасно во секоја кујна. Market Woman Flea Market 7 "Stoneware Cock Crock, Полка точка/тиркизна : 7" Прибор за прибор. Безбедна машина за миење садови. Каменување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата