.

.

Изедначи крем за навлажнување на убавината, Оз

Изедначи крем за навлажнување на убавината, Оз

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ја кожата мека и мазна со континуирана употреба на крем за навлажнување на еднаква убавина. Формулирана е со екстра-сила емолиенти и навлажнувачи, така што кожата се чувствува еластична и свилена по употреба низ целото тело. Оваа еднаква навлажнувачка крема е збогатена со слатко масло од бадем за дополнително климатизација и има кремаста текстура што го олеснува нанесувањето. Тој е дизајниран да помогне во олеснување и смирување на сувата, чувствителна кожа и да им помогне на оние со лушпести закрпи да се опорават и да ја покажат прекрасната кожа под. Чувствителниот крем за навлажнување на кожата обезбедува долготрајна влага и може да се користи толку често колку што е потребно, вклучително и повеќе пати на ден. Оваа смирувачка формула е тестирана со дерматологот и е без ланолин и парабени кои можат да ја иритираат чувствителната кожа, дозволувајќи им на повеќе луѓе да уживаат во ова. Може да се спореди со крем за навлажнување на цетафил и доаѓа во погодно шише од 16 мл што обезбедува многу смирувачки лосион. Изедначување на убавината разбира дека убавината не е само длабока кожа, а со голем избор на најновите производи за убавина, брендот помага да биде нивни најдобри. Направете изедначена убавица за навлажнувачки крем дел од дневната рутина. Поедначете ја кремот за навлажнување на убавината : формулирано со екстра-јачина на елиенти и навлажнувачи. Еднаков навлажнувачки крем е збогатен со слатко масло од бадем. Користете за лице, раце и целото тело. Смирува и ја омекнува кожата додека се чисти. Тестиран дерматолог. Долготрајна влага. Ослободени од ланолин и парабени. Не-комедогени. Еднаков навлажнувачки крем е без мирис. Споредете со крем за навлажнување на цетафил. Применете либерално колку што е потребно. Дополнителна сила емолиенти и навлажнувачи. Загарантирано е задоволството. Содржи нафта и глицерол.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата