.

.

Опсесија женски камо не'рѓосувачки челик бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

Опсесија женски камо не'рѓосувачки челик бенд со полирани рабови и се вклопуваат лукс удобност

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Women'sенскиот камо бенд „Моси Оук Опсесија“ има уникатен и зачудувачки изглед. Идеално е да се носи во секоја пригода. Овој опсег од не'рѓосувачки челик со полирани рабови и лукс удобност вклопување има вметнување што ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Лесно е да се одржи и отпорни на опаѓачки. Овој опсег од 5мм е исто така хипоалергичен и удобен за носење. Достапно е во различни големини за да одговараат на вашите потреби. Овој прстен исто така прави прекрасен подарок за родендени, празници или само затоа што. Mossy Oak Опсесија женски камо 5мм не'рѓосувачки челик бенд со полирани рабови и лукс удобност вклопување : Прекрасен прстен за секој повремена даб маскирна инвалажа ви дозволува да се мешате со природата и да се издвојувате во опсегот на толпата5мм, има конструкција од не'рѓосувачки челик за одржување.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата