.

.

Квакерски колачиња за појадок, суво грозје од овесна каша и овесна каша со разновидност на чипови, брои

Квакерски колачиња за појадок, суво грозје од овесна каша и овесна каша со разновидност на чипови, брои

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направено со овес од цело зрно квикер одличен извор на железо и калциум добар извор на влакна 0 G транс маснотии го живеат вашиот детски сон за јадење колачиња за појадок со колачиња за појадок од овесна каша од овес. Овие вкусни, џвакани колачиња се печени со овес од цело зрно, и обезбедуваат одличен извор на железо и калциум и добар извор на влакна (содржи 6 грама вкупно маснотии по порција). Со колачињата за појадок Квакер, можете да се занесете одговорно додека добивате храна што сакате да го поттикнете утрото. Секоја кутија содржи шест колачиња со индивидуално завиткани.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата